O nas

Firma Made In Terior Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na początku 2012r.

Powstała w wyniku połączenia dwóch pasji – projektowej oraz wykonawczej. Kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz o wysokim standardzie dla Inwestorów prywatnych oraz kilkanaście lat realizacji projektów, w każdym stylu i o różnej powierzchni, na terenie Polski i za granicą, pozwala nam obecnie sprostać wszelkim oczekiwaniom stawianym przez Inwestorów.

Od początku istnienia MIT działa na rynku fit-out’ów, realizując zlecenia jako Generalny Wykonawca, zarówno w formule „Design&Build”, jak również przy mniejszych zakresach. Dotychczas zrealizowaliśmy prace na kilkudziesięciu tysiącach m2 powierzchni, obejmujące projektowanie, koordynację, wykonanie oraz dostawę i montaż wyposażenia.

Profesjonalny zespół, odznaczający się zaangażowaniem i kreatywnością, jest w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom i posiada doświadczenie w realizacjach pow. usługowych
i biurowych oraz w przebudowach dużych pow. korporacyjnych. Prace budowlane są realizowane przez nasze ekipy, pracujące w tej branży od wielu lat. Dzięki partnerskiej współpracy oraz indywidualnemu podejściu do każdej realizacji od początku działalności kontynuujemy współpracę z zarządcami nieruchomości, funduszami inwestycyjnymi (m.in. Colliers, White Star, Griffin Real Estate, JLL, Knightfrank) oraz klientami korporacyjnymi.

Działamy na terenie całej Polski i mamy doświadczenie w pracach w wielu budynkach biurowych (m.in. Nordic Park, FDS, Horizon Plaza, Platinium Business Park, Radom Office Park, Grzybowska Park, Atrium, Diamond Business Park, Company House II, Adgar Wave, Oxygen Park, Zebra Tower, WFC i inne). Często wykonujemy prace na powierzchniach funkcjonujących, zapewniając komfort pracy Najemcom przy jednoczesnej zmianie ich otoczenia.

Wysoka jakość wykonywanych prac oraz komfort działania umożliwiają nam w każdym roku podpisywanie umów dotyczących stałej współpracy z kolejnymi Inwestorami, m.in. z firmą Aviva, Bankiem PKO BP, TUiR Warta oraz Centrum Bankowo – Finansowym Nowy Świat.

Jednym z priorytetów firmy jest utrzymywanie profesjonalnych relacji z Inwestorami poprzez dialog oraz terminową realizację kontraktów w określonych budżetach.